
Коптильня з гідрозакривом 3 рівні, піддон, 400х400х600 метал 1.5 мм, вертикальна
1 150 ₴
- Немає в наявності
+380 (96) 339-02-34
- +380 (95) 043-49-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ця коптильня використовується для приготування великої кількості продуктів. Вона обладнана трирівневою сіткою. Є піддон для збору жиру, що стікає. Конструкція має спеціальний жолобок, у який заливається вода. Утворюється гідрозакрив. Він перешкоджає виходу диму. У зв'язку з цим, виріб можна встановлювати вдома на звичайній кухні. Треба тільки одягнути шланг на димохідну трубку та вивести його до вентиляційної решітки або форточки.
За допомогою коптильні ви приготуєте різні копченості для своєї родини та друзів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Сталь |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Кількість рівнів коптильні | 3 |
| Тип копчення | Гаряче |
| Джерело тепла | Пальники, Відкритий вогонь |
| Тип коптильні | Деревна |
| Джерело диму | Тирса, Тріска |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 400 мм |
| Ширина коптильні | 400 мм |
| Висота коптильні | 600 мм |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 3 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴

