Мангал Валіза: 1 мм 6 шампурів однорівнева
605 ₴
- Немає в наявності
- +380 (95) 043-49-45
Міцний товстостінний мангал слугуватиме багато сезонів. Зручний він тим, що не доведеться запасатися деревним вугіллям. Спокійно можна користуватися дровами. Стінки 3 мм завтовшки не прогорять і не підкоряться. Вони також чудово тримають тепло, шашлик приготується найкращої якості.
До зручності виробу належать:
- компактне паковання у формі валізи;
- простота встановлення;
- надійність конструкції;
- малі габарити;
- низька ціна.
Такий мангал зручно брати на пікнік, риболовлю, у похід. Він вдало підійде на дачі або заміській ділянці.
Розміри цього мангала
Висота в зібраному стані з ніжками — 48 см
Довжина мангала — 40 см
Ширина мангала — 29 см
Глибина самого мангала (без ніжок) — 13,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість шампурів | 6 |
- Ціна: 605 ₴
