
Інкубатор Курочка Ряба ДБ-120 автом. цифровий, ламповий із вентилятором, таймером, приводом
2 500 ₴
- Під замовлення
Відправка з 19 квітня 2026+380 (96) 339-02-34
- +380 (95) 043-49-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інкубатор Курочка Ряба забезпечує повноцінну теплоізоляцію, тому виходить високий відсоток виведення пташенят. Місткість його до 120 курячих яєць. , має попит не тільки серед пташок із дрібним господарством, але й серед фермерів. Головне, закласти на інкубацію якісні яйця, а механізм самостійно виросте із дворівця повноваго курчати.
Чим зумовлені позитивні особливості плічка Курочка Ряба
Успіх у роботі пристрою гарантований такими чинниками:
- міцність конструкції та точність збирання;
- гарне прогрівання лампами;
- розподіл тепла вентилятором;
- підтримка заданої температури цифровим терморегулятором;
- автоматичне перевертання яєць;
- наявність у комплекті таймера та приводу.
Для більшого збереження мікроклімату, корпус із пінопласту обшитий пластиком, а для посилення укріплений металевими куточками. Експлуатувати такий прилад зможете довго, чим набагато збільшите кількість птиці в господарстві.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Матеріал корпусу | Пінопласт, Пластик |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 120 шт. |
| Гусячі яйця | 70 шт. |
| Качині яйця | 80 шт. |
| Перепелині яйця | 200 шт. |
| Індичі яйця | 80 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | цифровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴



