
Інкубатор Курочка Ряба ІБ-80 (270,54) автоматичний цифровий з ТЕНом, таймер, привод
2 500 ₴
- В наявності
+380 (96) 339-02-34
- +380 (95) 043-49-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інкубатор побутової Курочка Ряба надійно забезпечує температурний режим, вологість повітря, а також гарне провітрювання. Все це необхідно під час виведення пташенят. Пропонована модель в одну закладку поміщає 80 курячих, 270 перепелиних або 54 гусячих яйця. Умови інкубації сприяють 90-відсотковому виведенню.
Чим гарантована якістьнича Курочка Ряба
- Прилад виготовлений із матеріалів, які добре тримають тепло: пластик + обшивка з пластику. Міцність забезпечується металевим каркасом.
- Об'ємний ТЕН рівномірно прогріває всю поверхню яєць.
- Переворот відбувається в автоматичному режимі.
- Цифровий терморегулятор із високою точністю підтримує температуру.
- Пристрій обладнаний таймером і приводом.
Інкубатор слугуватиме вам довгий час і повністю окупить себе.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Матеріал корпусу | Пінопласт, Пластик |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 80 шт. |
| Гусячі яйця | 54 шт. |
| Перепелині яйця | 270 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | цифровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴



