
Інкубатор Курочка Ряба цифровий механічний переворот 130 яєць
1 450 ₴
- Під замовлення
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (95) 043-49-45
Якщо ви серйозно займаєтеся птицею, то акваріум вам просто необхідний. Тільки за допомогою цього обладнання отримайте якісне насіння курочок, гусей, індичок, перепелів, качечок. Тут зародки перебувають у найбільш сприятливих для них умовах. Птенчики з'являються на світ міцними, стійкими до хвороб. Відсоток браку зазвичай менш ніж 5%.
Відмінність компонента Курочка Ряба з цифровим терморегулятором
Стабільність температури забезпечує цифровий терморегулятор. Цей прилад фіксує вимірювання з високою точністю. Похибка становить 0.1 градуса. На його роботу не впливають зовнішні дії. Для відстеження температури не потрібен спеціальний термометр. Він уже вбудований у регулятор.
Модель виготовлена з пінопласту, який обшитий пластиком для міцності. Виріб вирізняється якістю збирання. Слугуватиме довгий час. Нанесе відчутний прибуток вашому бюджету.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Матеріал корпусу | Пінопласт, Пластик |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Повітрообмін | Природний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 130 шт. |
| Гусячі яйця | 60 шт. |
| Качині яйця | 90 шт. |
| Перепелині яйця | 270 шт. |
| Індичі яйця | 90 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Максимальна температура | 45 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | цифровий |
- Ціна: 1 450 ₴



