
Інкубатор Тепку 112 автомат (220В-12В) Китай
6 200 ₴
- Під замовлення
Відправка з 19 квітня 2026- +380 (95) 043-49-45
Якщо ви не тільки птєвод, але ще шанувальник сучасних технологій, то дошкільнят Теплу 112 китайського виробника саме для вас. У нього за одну закладку поміститься 112 яєць. Процес інкубації повністю автоматизований. Обігрівається апарат якісним ТЕНом. Вбудований вентилятор розподіляє тепло, здійснює примусову вентиляцію.
Перевагиcoldera Теплуша-112
Особливістю моделі є встановлений високоточний датчик вологості, показання якого відбиті на дисплеї. До позитивних характеристик належать:
- у разі перебоїв з електропостачанням працює від акумулятора 12 В;
- за допомогою дисплея ведеться спостереження за температурою, вологістю, часом перевороту, кількістю інкубаційних днів;
- спрацьовує сигналізація за критичного рівня вологості або температури.
Прилад компактний, зручний. Виготовлений із високоміцного пластику. Вузли та деталі припасовані без проміжків. Такий пристрій слугуватиме довго та принесе відчутну користь у господарстві. Адже виробник гарантує 95% виведення пташенят.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 112 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 570 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Висота | 325 мм |
| Вага | 7.46 кг |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Мінімальна температура | 20 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | HHD |
| Тип терморегулятора | цифровий |
- Ціна: 6 200 ₴


